HakkımızdaHakkımızda

Ergün Endüstri 2010 yılında ticari faaliyetlerine doğalgaz sektöründe satış, mühendislik ve taahhüt işleri ile başlamıştır. 2011 yılında ticari hayatına Çelik Boru Bağlantı Parçalarının imalatını yapma kararı aldı. ERG’yi kendi bünyesinde tescillendirip TSE ve GAZMER onaylarını alarak sanayinin kalbi İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde 1200 m² de hızlı bir şekilde üretime başlamıştır.

Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetine önem vererek, kısa zamanda kapasitesini ve ürün çeşitliliğini arttırmış, gücüne güç katarak sektörün parlayan yıldızı haline gelmiştir. Bu süreçte 2 adet TSEK belgesi ile İSO 9001 Sertifikası alarak sektördeki yerini pekiştirmiştir.

Şu anda 2500 m² alanda; modern teknolojik makine alt yapısı ve işinde tecrübeli ekibi ile Dikişli-SCH20 – SCH40 – SCH80 Patent Dirsek, Te, Redüksiyon, Kep, Dişli Boru, İzole Mafsal, Flanş, Seperatör, (Denge tankı, Hava Ayırıcı, Tortu ve Pislik Ayırıcı) Hava Tüpü vb. boru ek parçalarının üretimini yapmanın yanı sıra müşterilerimizin özel ölçü ürünlerini de imal etmektedir.

Başta İklimlendirme olmak üzere diğer tüm tesisat ürünleri arasında Çelik Boru Bağlantı Parçaları üreticilerinin de sektörde gerekli yeri ve saygılığı görmesi için çalışmaktadır. Biz sektörde imalata başladığımız ilk günden beri; disiplinli ve   süreklilik arz eden kaliteden ödün vermeyen bir imalat, yeni nesil teknolojileri takip ederek ilaveler edebilen, imalat sonrası satış ve teslimatlarda yüksek derecede müşteri memnuniyeti hedefleyen, piyasada fiyat ve dengeleri sonuna kadar gözetmeye çalışarak kendimizle birlikte müşterilerimizin de kazanç paylarını artırmayı sağlayarak istikrarlı bir piyasa oluşması için çalışmaktayız.

            
Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.